news paper icon

ארכיון חדשות: ספין

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ספין

יעלון: "חוק הקורונה הוא דיקטטורה"

בריאיון לאולפן ynet, מספר 2 ב"יש עתיד-תל"ם" תקף את החוק שבאמצעותו הממשלה רוצה להסדיר את יכולותיה להטיל הגבלות חדשות בימי הקורונה: "נתניהו יוכל לעשות מה שהוא רוצה בלי פיקוח של הכנסת, זה כוח עצום". על הסיפוח: "לא נבהל משום איום, פלסטיני או אירופי, אבל זה ספין"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גנץ: נתניהו הציג דרישה חדשה ברגע האחרון. הליכוד: שיחזרו לסיכום המקורי

יו"ר כחול לבן התייחס לפיצוץ במגעים לממשלת אחדות: "המו"מ כמעט הושלם השבוע, ואז הגיעו נתניהו ואנשיו עם דרישה לפגוע בעבודה התקינה של הועדה לבחירת שופטים". במפלגת הליכוד טענו כי מדובר בספין: "ברגע שכחול לבן תחזור להסכמות המקוריות, ניתן יהיה להקים ממשלה"

[ ynet.co.il ]

יו"ר "עלה ירוק": "נתניהו דיבר בכנות; בכחול לבן סירבו להיפגש איתי"

עורך מגזין "קנאביס", אורן ליבוביץ', סיפר לאולפן ynet על פגישתו עם נתניהו: "חששתי מספין, אבל נראה לי שהכוונה שלו אמיתית". לדבריו, "כבר עכשיו, מי שמחזיק בתיק פלילי על אחזקה - יכול למחוק אותו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

על מה מדברים כשמדברים על נתניהו וגנץ

ספין רודף ספין, הקרב על סדר היום מגיע לשיא - עימות, חקירות והבטחות שאי אפשר לממש או משפט נתניהו. בליכוד שינו כיוון של מסרים, אבל ספק אם יש להם על מה להתבסס. פרשנות

[ ynet.co.il ]

גנץ: "לא אלך לעימות עם נתניהו, זה ספין של ביבי"

יו"ר כחול לבן השיב על שאלת ynet ואמר כי אין בכוונתו להגיע לעימות עם ראש הממשלה: "נתניהו נמנע זה למעלה מעשור מעימותים וגם מקריאותיי לעימותים בסבבי הבחירות האחרונים. הוא נזכר בזה עכשיו, כשיש תאריך למשפט שלו". נתניהו: "גנץ מפחד – ויודע למה"

[ ynet.co.il ]

נתניהו לגנץ: "מזמין אותך לעימות"; גנץ: "נבהלת מהמשפט אז אתה מייצר ספין?"

בערב שבו נקבע תאריך תחילת משפטו, ראש הממשלה בנימין נתניהו קרא ליו"ר כחול לבן לעימות טלוויזיוני: "נגיד את הדברים האמיתיים". גורם בכחול לבן אמר על הדברים: "נסיון עלוב להסיח את הדעת מפתיחת משפטו. עשר שנים סירב לכל עימות"

[ ynet.co.il ]

"ציפורי הטרף" של הארלי קווין מזיע ממאמץ

בספין-אוף החדש ל"יחידת המתאבדים", כוכבת הסרט האמיתית, הארלי קווין, השתחררה מהג'וקר ומהמכנסונים, והפכה ללוחמת צדק מטורללת ופרועה. למרבה הצער, זה לא מספיק כדי להציל את הסרט מלהפוך למייגע

[ ynet.co.il ]

בכיר לשעבר במח"ש: "ההחלטה להקים ועדת חקירה - ספין תקשורתי"

אריה צוק, שכיהן כראש זרוע חשיפה במח"ש, אמר באולפן ynet כי החלטת השר אוחנה לקדם בממשלה הקמת ועדת חקירה לארגון שחוקר את השוטרים היא פוליטית: "יש ליקויים וצריך לטפל, אבל לא בממשלת מעבר"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

יאיר גולן: "לספח שני מיליון פלסטינים זה סוף החלום הציוני"

סגן הרמטכ"ל לשעבר טען באולפן ynet כי "עסקת המאה נראית כמו ספין בין ביבי לטראמפ". על סיפוח בקעת הירדן: "תחסום כל אפשרות למו"מ". לדבריו, "השמאל לא מתנגד לכל סיפוח - שכונות מזרח ירושלים נבנו על ידינו והם כנראה לא יחזרו לפלסטינים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שליח האו"ם נגד סיפוח הבקעה: "מכה הרסנית לשיחות השלום"

על רקע ההתקוטטות של גנץ ונתניהו בסוגיית סיפוח בקעת הירדן, שליח האו"ם ניקולאי מלאדנוב מזהיר: "סיפוח חלקי או מלא עלול להוות מכה הרסנית לאפשרות של חידוש המו"מ עם הפלסטינים". ח"כ יועז הנדל מכחול לבן לאולפן ynet: "זה הכול ספין אחד גדול של נתניהו"

[ ynet.co.il ] מדיני,

נתניהו מגיב להצעת סער שימונה לנשיא: "התיישר עם הקו של השמאל"

יומיים לפריימריז, הרוחות בצמרת הליכוד מתלהטות. במטה הפריימריז של ראש הממשלה מגיבים בביטול להצעה של ח"כ גדעון סער לפעול למנותו לנשיא: "הספין של גדעון סער מעיד לצערנו שהוא התיישר עם הקו של התקשורת והשמאל כדי לסלק את ראש הממשלה נתניהו מהנהגת המדינה"

[ ynet.co.il ]

שר הכלכלה על פרישה אפשרית של כחלון: "הוא מתלבט"

אלי כהן התייחס בריאיון לאולפן ynet לדיווחים לגבי שר האוצר: "הוא עוד חושב, בשיחות איתו אני אומר לו 'משה, תישאר'". יממה וחצי לפיזור הכנסת קרא כהן לליברמן "לחזור הביתה", וטען: "בקשת גנץ מנתניהו לוותר על החסינות היא ספין"

[ ynet.co.il ]

נתניהו: קורא לבחירות ישירות בין גנץ וביני

ראש הממשלה קרא לקיים בחירות ישירות לראשות הממשלה בינו לבין גנץ: "אני בעד שהעם יחליט, ולא אף אחד אחר. בכחול לבן יודעים מהם האיומים מצד איראן ועל ההזדמנויות הכבירות, ובכל זאת לא שמים את האינטרס הלאומי בראש מעייניהם". בכחול לבן תקפו: "ספין חלול להחזרת שיטת בחירה שנכשלה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

קריקטורה בהולנד מציגה: נתניהו עשה ספין על קורבין

עיתון הולנדי מרכזי פרסם קריקטורה שטוענת כי ראש הממשלה הוא שעומד מאחורי ההאשמות האנטישמיות נגד מנהיג הלייבור בבריטניה, וזאת במטרה להסיט את תשומת הלב מכתבי האישום שלו; השגריר הישראלי גינה, המאייר טען שהאשים אותו באנטישמיות

[ ynet.co.il ] מדיני,
עמוד הבא ...