news paper icon

ארכיון חדשות: פייסבוק

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא פייסבוק

אחרי הקורונה: באיטליה דורשים תשובות וצדק

הכישלון לתחם את הנגיף, האיסור על רופאים לבקר חולים – ואלו שמתו לבד: קרובי המתים דורשים תשובות למחדלים שהפכו את ארץ המגף למוקד ההתפרצות הראשון במערב. קבוצת פייסבוק שבה חברים כבר 60 אלף איש סייעה בפתיחת חקירה, שבה תושאל גם רה"מ: "הפעם לא יצליחו לטייח"

[ ynet.co.il ]

פייסבוק הסירה חשבונות שהפיצו פייק ניוז וקשורים לנשיא ברזיל

מאות עמודים וחשבונות הוסרו מהרשת החברתית בעקבות "התנהגות בלתי אותנטית", חלקם נקשרו לנשיא ברזיל, ז'איר בולסונרו, ושני בניו. פעילותה של רשת נוספת נקשרה בשמו של יועצו של טראמפ

[ ynet.co.il ] חדשות טכנולוגיה,

אוכל תמורת בגדים: סחר חליפין בלבנון הקורסת

לבנון נמצאת בקריסה כלכלית, והאזרחים הנזקקים נכנסים לפייסבוק ומציעים מוצרים שונים תמורת אוכל ותרופות: "פתרון טוב למי שלא יכולים לשלם. אנחנו עושים את הבלתי אפשרי כדי לשרוד ולחיות בכבוד"

[ ynet.co.il ]

ירי לדרום, אירופה לא נפתחת לישראלים וחרם פרסום על פייסבוק | חדשות השבת

שתי רקטות נורו לשער הנגב וצה"ל תקף בתגובה. בעזה מאיימים להגיב על כוונות הסיפוח. בת 19 מתה מקורונה ובגלל הזינוק בתחלואה ישראלים לא יוכלו להיכנס לאירופה, שתפתח גבולות ביולי. יוניליוור הצטרפה לחרם על פייסבוק והסרטון מתל אביב שמסעיר את האו"ם. סיכום חדשות השבת

[ ynet.co.il ] כללי,

פרקליטה בכירה לשעבר נגד נתניהו: "כולנו חלק ממכונת התעמולה"

עו"ד רונית עמיאל, שהייתה פרקליטת מחוז מרכז ואחת התובעות במשפט קצב, תיארה בפוסט בפייסבוק את "השיטות" שבהן נוקט רה"מ כדי להסיט את תשומת הלב הציבורית מכל "אירוע בעייתי שהוא מבקש להשכיח". הסנגורית כתבה: "האיש חכם מאוד ואין לו גבולות. מתי כבר נבין את השיטה שלו?"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נחשד בהסתה בגלל פוסטים נגד המשטרה: "שאלו אם אני שמאלני"

בריאיון לאולפן ynet סיפר אלעד משה מת"א כי שלושה שוטרים בלבוש אזרחי הגיעו לביתו והודיעו לו כי הוא מעוכב לחקירה: "שאלו כל הזמן 'מה כתבת בפייסבוק', ואמרו לי שאם אתנגד - הם ישתמשו בכוח ויאזקו אותי". המשטרה: "משעולה חשד לעבירה פלילית - נפתחת חקירה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בשלים לחזור לשגרה? ועידת עושים שוק אונליין תתקיים מחר

איך מגפת הקורונה תשפיע על עולם ההשקעות, מה יעשה המתח בין ארה"ב לסין לכלכלה הגלובלית ואיפה כדאי לשים עכשיו את הכסף? • ועידת עושים שוק של "גלובס" ופסגות תחל מחר ב-10:00 בשידור חי באתר האינטרנט של "גלובס" ובדף הפייסבוק

[ globes.co.il ] עושים שוק,

הוארך מעצר החייל החשוד באיום לפגוע בנתניהו: "לא פנים מול פנים"

אורי ג'נח (21) מקיבוץ גשר הזיו בצפון הוא החייל שלפי החשד כתב בפייסבוק: "יש פתרון והוא להוריד את ביבי". מעצרו הוארך בשלושה ימים: "ניסיון מובהק לפגיעה בסמלי שלטון". פרקליטו של החייל: "לא הייתה לו כוונה לבצע"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הסלמה בעימות בין טראמפ לטוויטר

הנשיא, מהצייצנים המשפיעים בעולם, יפרסם היום צו נשיאותי בנוגע לרשתות החברתיות לאחר שאיים לסגור אותן. צוקרברג על החלטת טוויטר להוסיף אזהרת "פייק ניוז" לציוצים של טראמפ: "הם טעו, אנחנו בפייסבוק לא נהיה פוסקי האמת". מנכ"ל טוויטר: "נמשיך להצביע על מידע שנוי במחלוקת"

[ ynet.co.il ]

ליהיא גרינר על הבידוד: "הכי סבלתי מחוסר ההזרקות, הפרצוף 'השתחרר' לי"

סידרה את הדירה החדשה, אפתה עוגיות, התאמנה בלייב בפייסבוק, דיברה כל היום בווידאו עם חברות, התגעגעה לקליניקה של הבסטי, נעמה קסרי, ואפילו מצאה ניירת של אנשים שחייבים לה כספים. ליהיא גרינר מספרת למגזין "פנאי פלוס" איך נראה הבידוד שלה

[ ynet.co.il ] רכילות+,
עמוד הבא ...