news paper icon

ארכיון חדשות: פסקת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא פסקת

פרופ' גמזו: "הציבור לא מבין שזו אזעקת אמת - משוגעים, רדו מהגג"

פרויקטור הקורונה טוען בריאיון לאולפן ynet כי הציבור מזלזל בקורונה, וכי העלייה במספר החולים הקשים תגרור הפסקת פעילות שגרתית בבתי החולים: "את מי אנחנו מרמים? אם אתה מדביק קרוב משפחה – סיכוי גבוה שהוא יהיה חולה קשה". על הטענות כי יועץ רה"מ הפר בידוד: "לא לתת הנחה לאנשי ציבור"

[ ynet.co.il ] כללי,

ענף התעופה קרס לחלוטין ומחכה להתערבות ממשלתית | השנה שהייתה

הפסקת כניסת התיירים לישראל בעקבות משבר הקורונה גרמה לקריסה כמעט מוחלטת של חברות התעופה. רק חברה ישראלית אחת טסה בנתב"ג, השנייה שקועה במשבר כלכלי, והשלישית לא מראה סימנים לחזרה צפויה. כך הגענו למשבר התעופתי הגדול, וככה נצא ממנו

[ ynet.co.il ] כללי,

הפסקת פרסומות אחת גדולה: גמר "הישרדות" בא להתיש אותנו

החלק הראשון של גמר עונת ה-VIP עמד בסימן תוכן שיווקי, כשמדי פעם נזכר לחזור למועצת השבט. אלינה הודחה, בני נעלב ועידן נשאר המבוגר האחראי, ועכשיו כל מה שנותר זה להמתין לחלק השני של הגמר ולקוות שמתישהו, בין הפרסומות, יוכרז המנצח

[ ynet.co.il ]

מתווה למידה מרחוק לגנים, ובלי לימודים מיום רביעי: "המשמעות - סגר לחודש"

הורים לילדים בגנים ובבתי הספר זועמים על הפסקת הלימודים המתוכננת יומיים לפני הסגר, בוועד הגנים הארצי קוראים להורים להשבית את פעילות הלמידה מרחוק. אם לילדה בגן חובה ולתלמידת כיתה ד': "ברגע שהילדים בבית כל המשק סגור"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אלו חיסוני הקורונה בשלב מתקדם - ומה הצפי לסיום הניסויים?

עשרות חברות ממשיכות במרוץ בדרך להשלמת החיסון לקורונה, מתוכן 9 הגיעו לשלב המתקדם. מתי צפויים להסתיים החיסונים, האם הפסקת הניסוי בבריטניה מאיימת על המשך הפיתוח, והאם תוכלו להירשם לניסוי בחיסון הישראלי שיתחיל בקרוב?

[ ynet.co.il ]

האג'נדה לסירוס בג"ץ

שוב חוזר הדיון על פסקת ההתגברות, זאת שתפגע בנכס האסטרטגי של מדינת ישראל. ההתבטאויות הבוטות של אנשי שלטון מעצימות את החשש

[ ynet.co.il ]

ח"כ זוהר: "פסקת ההתגברות - תנאי להמשך קיום הממשלה"

יו"ר הקואליציה כתב בטוויטר, ברקע פסיקת בג"ץ ולפיה יש לפנות את הבתים במצפה כרמים שבבנימין, כי "בזמן ששופטי בג"ץ ממשיכים למתוח את החבל, השמאל אומר שהימין ונתניהו רוצים להרוס את מערכת המשפט. הגיע הזמן לשלם את המחיר כדי לשנות את המצב"

[ ynet.co.il ]

זעם בימין על פינוי המבנים במצפה כרמים: "אין צדק ואין היגיון"

פסיקת בג"ץ שבה נקבע כי יש לפנות מבנים בהתנחלות, שנבנו על קרקע פלסטינית פרטית, עוררה זעם בקרב המתנחלים. שקד: "פסיקה ארורה". סמוטריץ': "להוביל חקיקת פסקת התגברות וחוק הסדרה". באגודות שהצטרפו לעתירה בירכו. שר המשפטים ניסנקורן: נבקש דיון נוסף בהרכב מורחב

[ ynet.co.il ]

הדולר צונח במהלך חד מתחת ל-3.4 שקלים: "הפסקת ההתערבות של בנק ישראל עשויה לגרום לשפל היסטורי"

יוסי פריימן, פריקו: "הפסקת ההתערבות של בנק ישראל במסחר במט"ח, עשויה לפתוח את הדרך לייסוף השקל לעבר רמות השפל ההיסטוריות" • לאומי: "בדרך כלל כשנשברת רמת תמיכה טכנית שנשמרה לאורך זמן, השער יורד בחדות בגלל פקודות סטופ לוס" • בנק ישראל: "אין שינוי במדיניות ההתערבות בשוק המט"ח"

[ globes.co.il ] מט"ח,

39 שריפות בעוטף. דיווח: ישראל דחתה את דרישות חמאס להפסקת טרור הבלונים

המשלחת המצרית עזבה את רצועת עזה ושבה לקהיר אחרי שהשיחות עם הנהגת חמאס לא הניבו תוצאות. נתניהו שוחח עם ראשי רשויות בעוטף: "נערכים לאפשרות של סבב, מקווה שלא נגיע לזה"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

למרות ההחלטה על פתיחת השמיים: אל על מאריכה את הפסקת הטיסות והחל"ת לעובדים

השבתת הטיסות והימשכות החל"ת לכ-6,000 מעובדי חברת התעופה יהיו לפחות עד 30 בספטמבר. מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין: "ההחלטה העקרונית על פתיחת השמיים מבורכת - אך המרחק עד לתחילת פעילות טיסתית סדירה ומשמעותית עדיין רב"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

נפלו ההצעות לפסקת התגברות ולוועדת חקירה לצוללות. בנט: "חיללתי שבת, אנשים מתים - ואתם לא עושים כלום"

נדחו שתי הצעות חוק שאיימו על המשך קיומה של הקואליציה: חברי הכנסת של כחול לבן נעדרו מההצבעה על הקמת ועדת חקירה בפרשת כלי השיט והצוללות, וחברי הכנסת של הליכוד נעדרו מההצבעה על קידום פסקת ההתגברות. בנט תקף את הממשלה: "אתם הורגים את האזרחים מבפנים"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...