news paper icon

ארכיון חדשות: פרץ


מאמרים בנושא פרץ

פארק הג'ורה בקמפיין הבחירות

פוליטיקה היא לא ספר של חנה בבלי, אבל שיטת "השפרץ טינופת ככל יכולתך" של בלפור מתעלה אפילו על דונלד טראמפ בבחירות 2016

[ ynet.co.il ]

פרץ: "נדרוש מינוי שר ערבי כחלק מהמו"מ הקואליציוני"

יו"ר העבודה-גשר-מרצ אמר במסיבת עיתונאים בתל אביב: "אנו רוצים שמינוי שר ערבי בממשלה יהיה דבר מובן מאליו. אנו מעמידים את פרופ' עליאן אלקרינאוי לתפקיד". פרופ' אלקרינאוי: "עושה זאת כמסר לכל החברה הישראלית"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

אלי מויאל הובא למנוחות: "שם את שדרות על המפה"

אלפים מתושבי שדרות ועוטף עזה ליוו את ראש העיר לשעבר למנוחות. אחותו ספדה לו: "אחי, שגדל בכפר נידח במרוקו, עבר קורס טיס ולימודי משפטים, ולא פחד להתעמת עם שועי הארץ". ח"כ עמיר פרץ: "העז והעביר מסרים נוקבים"

[ ynet.co.il ]

פרץ על כחול לבן: "לא ניגרר למלחמה, יש לי ניסיון רע עם נגמ"שים"

לאחר קריאות לפיד וגנץ להימנע מהצבעה לרשימתו כדי להבטיח שכחול לבן תהיה המפלגה הגדולה, אמר יו"ר העבודה-גשר-מרצ בריאיון לאולפן ynet שאינו מתכוון לתקוף חזרה כי "ירי בתוך הנגמ"ש צורך אנרגיות מיותרות", והזכיר בציניות: "שני נגמש"ים דרסו אותי כשהייתי חייל, הספיק לי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מבוא למהפכה: איך ארבעה צעירים כועסים שינו את המוזיקה?

הוא פרץ בשנות ה-70 וחצה את הרוק לשניים - הפאנק היה חדש, מסעיר, אותנטי ועשה מהפכה עם שורה ארוכה של יוצרים שהיה להם הרבה מה להגיד. מאיגי פופ, דרך פטי סמית ועד לסקס פיסטולס, לקלאש ולרמי פורטיס. ארי קטורזה עם עשר רצועות הפאנק והניו ווייב שאתם חייבים להכיר

[ ynet.co.il ]

מורה זומנה לבירור לאחר שזרקה תפוח על נתניהו והשוותה אותו להיטלר

שר החינוך רפי פרץ הנחה את משרדו לזמן לבירור את המורה מעמק חפר בריניש זהבה בק, שזרקה במוצאי שבת תפוח לעבר ראש הממשלה בכנס בנתניה. אחר כך אמרה כי "הכנס הזכיר לי את היטלר" והתנצלה על האמירה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

עמיר פרץ: אין לי בעיה עם ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת

יו"ר העבודה-גשר-מרצ אמר בישיבת סיעתו כי הוא "מקווה שיום הבחירות ייצור הזדמנות פוליטית של ממשלה חדשה". הוא ציין כי קווי היסוד יהיו אלה שיקבעו, אך לא שלל ישיבה עם החרדים: "אין סיבה לפסול אוכלוסיות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

קובי פרץ: "השופטת נטפלה אליי אישית. אמרו עליה שהיא תמיד שנאה מזרחים"

ההחלטה הגורלית לדחות את עסקת הטיעון בפרשת המסים, האלימות שראה בכלא, הסיבה שסירב למיליון שקל מ''האח הגדול'' שבוע לפני תחילת העונה. מהילדות עם תשעה אחים בכפר שלם ועד הבמות של היכל התרבות, מהפנימייה בקיבוץ ועד המעריצות, קובי פרץ חוזר לצמתים המרכזיים בחייו

[ ynet.co.il ]

חשש בקרב החוזרים מתאילנד: "ישאירו אותנו בנתב"ג כמו שעשו בספינה?"

מירב, שאמורה לשוב מחר עם משפחתה לישראל, סיפרה על התחושות הקשות בבנגקוק לנוכח ההנחיה לשבים מ-4 מדינות נוספות במזרח לשהות בבידוד במשך שבועיים: "מתנהגים אלינו כמצורעים שיביאו את הקורונה". זהר פרץ, שעושה את הכיוון ההפוך, אמר: "הסיכוי להיפגע מתאונה גבוה יותר"

[ ynet.co.il ]

הורוביץ: "יוקר המחיה רק מטפס, איפה המיליארדים מהגז?"

יו"ר מרצ הודיע באולפן ynet כי אינו פוסל ישיבה עם ליברמן וכי הוא "רוצה להחליף את פרץ במשרד החינוך". הורוביץ תקף את מתווה הגז: "איפה הרווחים של המדינה? בבתי החולים? בבתי הספר? חשבון החשמל היה אמור להיות אפס"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...