news paper icon

ארכיון חדשות: צפויה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא צפויה

עוקף כנסת: החוק שיאפשר לממשלה לקבל החלטות מהירות בחירום

בעקבות פלונטר החקיקה בנושאי התפשטות הנגיף, צפויה ועדת החוקה לאשר עוד היום הצבעה בקריאה שנייה ושלישית על "חוק הקורונה הגדול", שיאפשר לממשלה סמכויות להכרזת מצב חירום בלי אישור המליאה. שר המשפטים ניסנקורן: "המטרה האמיתית היא להתמודד עם המציאות של נגיף הקורונה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הוועדה אישרה: הקנס על אי-עטיית מסכה יועלה ל-500 שקלים

אושרה בוועדת החוקה הצעת החוק להגדיל את הקנס בגין אי-עטיית מסכה. ההצעה צפויה לעלות עוד היום במליאת הכנסת לקריאה שנייה ושלישית. בהנחיות לאכיפה על ידי המשטרה תתווסף האפשרות "להימנע מהטלת הקנס בהתאם לנסיבות"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

לקראת הודעת הריבית: "ההסתברות להפחתה מעט גבוהה יותר מ-50%"

בנק ישראל יודיע היום על גובה הריבית ליולי ולאחריה יקיים מסיבת עיתונאים • קונצנזוס האנליסטים סבור כי הבנק ינמיך את תחזית הצמיחה • פסגות: "היינו מצפים להתערבות בשווקים כמו הגדלת היקף רכישות האג"ח הממשלתיות או הרחבת מגוון הנכסים הנרכשים" • לאומי: "נראה כי ההודעה צפויה להיות פסימית יותר"

[ globes.co.il ] ריבית בנק ישראל,

הקורונה הכפילה את הפסדי קסטרו-הודיס ברבעון הראשון ל-87 מיליון שקל

החברה הפסידה הכנסות של 63 מיליון שקל בתקופת סגירת החנויות - ההכנסות ברבעון נחתכו ל-284 מיליון שקל, בהשוואה ל-364 מיליון שקל בתקופה המקבילה בשנה שעברה; הקבוצה צפויה לקבל מענק של 9-7 מיליון שקל מהמדינה על החזרת עובדים

[ ynet.co.il ] שוק ההון,

הצעת חוק: שופט שיימצא בניגוד עניינים יועמד לדין

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד צפויה להניח הבוקר על שולחן הכנסת הצעת חוק שנועדה להשוות בין שופטים שיימצאו בניגוד עניינים לבין פוליטיקאים: "החתול לא יכול לשמור על השמנת. דין שופט כדין עובד ציבור"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

החוק ישונה, הדרך לדרכון הפורטוגלי תתארך

בעקבות ביקורת ציבורית קשה על זילות הדרכון, הממשלה בפורטוגל צפויה להביא לשינוי חוק "צאצאי המגורשים" ולהגביל את האפשרות של יהודים לקבל אזרחות. ההערכה היא כי כ-12 אלף ישראלים קיבלו את הדרכון

[ ynet.co.il ] מדיני,

המטרה - סטטוס קוו בנדבקים: ההגבלות והעימותים בדיון

משרד הבריאות ריכך משמעותית את הגזירות כדי להגיע להסכמה פה אחד בקבינט הקורונה, לשרים הובהר כי לא צפויה ירידה משמעותית במספר המאובחנים. המסר שיועבר לציבור: לא לרקוד בחתונות. רבנים לחצו על שרים למנוע הגבלות דרסטיות בבתי הכנסת. טרם נמסר מתי ההגבלות ייכנסו לתוקף

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

חקירת הכדורגלנים צפויה להסתיים עד סוף השבוע

ראש צוות החקירה בימ"ר מרכז, פקד שלי היאט, אמרה בדיון בבית המשפט המחוזי כי נותרו כמה פעולות חקירה אחרונות בפרשת "הכדורגלנים והקטינות" שצפויות להסתיים השבוע. עורכי הדין טענו: "השחקנים הופלו לרעה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

היום יואשם המחבל שהרג את עמית בן יגאל: "נדרוש מאסר עולם"

הפרקליטות הצבאית צפויה להגיש היום כתב אישום נגד נזמי אבו-בכר מהכפר יעבד, שיואשם בהשלכת האבן שהרגה את לוחם סיירת גולני לפני כחודש וחצי. אביו של עמית: "יש לנו סבלנות. הוא יימק בכלא"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

כלכלני לאומי: מחירי הדירות יתמתנו בקרוב, אך צפויים לעלות עקב ירידה בהיצע וחזרת משקיעים לענף

עוד מציינים בלאומי כי ברבעונים הבאים צפויה להירשם התאוששות בפעילות הבנייה, שתבוא לידי ביטוי יותר במסגרת מחיר למשתכן ופחות בשוק החופשי • כלכלני הבנק: "במבט לטווח ארוך יותר, רוכשי דירות רבים שמצויים כעת בעמדת המתנה ונמנעים מביצוע עסקאות צפויים לחזור לשוק"

[ globes.co.il ] מחירי הדירות,

יוניבו החלה ביבוא קנאביס מלסוטו ותייבא גם מקנדה

החברה צפויה לייבא כחצי טון קנאביס מלסוטו, מזנים בעלי אחוז גבוה של THC, הרכיב הממסטל בקנאביס, קטגוריה שעדיין סובלת ממחסור יחסי בישראל • יוניבו הודיעה על קבלת אישור ליבוא 208 ק"ג תפרחת קנאביס בגידול פנים מקנדה, בהיקף של כ-2 מיליון שקל

[ globes.co.il ] יוניבו,
עמוד הבא ...