news paper icon

ארכיון חדשות: ראה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ראה

פרופ' איתמר גרוטו: "נתעקש על סגירת חדרי הכושר"

לנוכח ההחמרה בנתוני הקורונה, אמר המשנה למנכ"ל משרד הבריאות בריאיון לאולפן ynet כי אין קו אדום מובהק: "גם הקו של 2,000 חולים מצריך דיון". לפני דיון עם נתניהו אמר גרוטו: "אנחנו תמיד שמים את הסגר בתור אופציה אם נראה שהדברים לא יצליחו"

[ ynet.co.il ]

כוכבי הוליווד נפרדים מנאיה ריברה: "קשה לדמיין את העולם בלעדייך"

השחקנים שעבדו לצד נאיה ריברה, כוכבת "גלי" שנמצאה מתה בגיל 33, מספידים אותה בתדהמה. "נתת השראה לנערות קוויריות ולנשים לטיניות בכל העולם", כתבה דמי לובאטו. כריס קולפר: "היופי והכישרון שלה היו מעולם אחר"

[ ynet.co.il ]

5 בעיות העור שגורמות לנו המסכות על הפנים

למרות שבתחילה ההנחיות היו סותרות - נכון לעכשיו, נראה שאנחנו הולכים לבלות עם מסיכות הפנים עוד זמן רב. אלא שהשימוש בהן, במיוחד בקיץ הלח והחם, גורר עלייה משמעותית בתלונות על בעיות עור באזור הפנים והאוזניים. אלו הן התופעות השכיחות ודרכי ההתמודדות עמן

[ ynet.co.il ]

תרבות השקר של מגפת הקורונה

כך נראה הנזק ההיקפי של הנגיף: המדיניות המפוקפקת של ישראל מובילה אזרחים לבלף על תסמינים, לעוות הפסדים כספיים ולתחמן באירועים

[ ynet.co.il ] דעות,

הלוחמת שאיבדה את רגליה תהיה סגנית נשיא ארה"ב?

תמי דאקוורת', טייסת שמסוקה הופל בעיראק, מוזכרת כמועמדת רצינית להיות הסגנית של ביידן. את מעמדה במפלגה שיפר עימות מתוקשר עם מנחה ב"פוקס ניוז" שהאשים אותה בשנאת אמריקה. היא ענתה לו: "נראה אותך הולך מייל אחד ברגליים שלי"

[ ynet.co.il ]

פונו מהמאהל בבלפור וטוענים: "הפקחים קיבלו הוראה מלמעלה, האלימות רק שלהם"

רועי פלג, שנפצע בפניו - לטענתו מסכין של אחד הפקחים שהגיעו לפנות את מאהל המחאה בבלפור - אמר לאולפן ynet כי "הפקחים רמסו מפגינים, תלשו שלטים ולקחו ציוד אישי. התעלמו מאיתנו כשרצינו לראות צו". הוא טען: "אנחנו חודש פה בתיאום עם המשטרה, אין ספק שזו הנחייה מלמעלה"

[ ynet.co.il ] כללי,

מצוד אחרי "רמבו של היער השחור"

משטרת גרמניה מחפשת ביער השחור הומלס חמוש במדי צבא, וקראה לתושבי עיירה באזור להישאר בבתים. ההומלס שוטט ביער עם אקדח וחץ וקשת. כששוטרים הגיעו לעצור אותו הוא איים עליהם, חטף את נשקם ונמלט

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הבודדים שנשארו: היישובים שנקיים מקורונה

בטורעאן כל 641 הבדיקות יצאו שליליות. בהר ברכה סגרו בשלב מוקדם את בתי הכנסת. בריינה ראש העיר חילק מסכות ל-17 אלף התושבים והורה על סגירת המסגדים. ובצור משה שבשרון בודדו את החוסים ממעון ניצולי שואה סמוך. "כשאנשים עושים שטויות אז משלמים ביוקר, זו מחלה נוראה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

משרד הבריאות נגד הרופאה שקראה להגיע להפגנה ללא סלולרי

לפני האירוע בכיכר רבין במוצ"ש כתבה פרופ' רותי שאקו-לוי מסורוקה פוסט בקבוצה של יש עתיד: "מי שלא רוצה שבועיים בידוד, שישאיר את הטלפון בבית". ראש המטה של יולי אדלשטיין התלונן לנציב קבילות הציבור במשרד. הרופאה התנצלה: "קוראת לא לנהוג בניגוד להנחיות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

כוכב הילדים רוי בוי מתנצל שנית: "מאז שהייתי ילד שאבתי השראה מהבדואים"

בעקבות הסערה שנוצרה עם הפצת סרטון גזעני שצילם, ובו שאל "מי רוצה להאכיל בדואי" - כוכב הילדים רוי בוי מפרסם סרטון התנצלות, בו הוא מבקש סליחה מהציבור הבדואי: "דמותו של רוי בוי, אוהב הטבע, היא בהשראתם. סליחה, מחילה, אני מצטער"

[ ynet.co.il ]

מנכ"ל משרד הבריאות: "חושש שנראה תוך ימים את תוצאות ההפגנה"

פרופ' חזי לוי התייחס להפגנת הענק אמש בכיכר רבין, ואמר: "זו התקהלות רבתי ללא שמירה על שום כלל למניעת הדבקה". סגן שר הבריאות: "מגה-פיגוע בריאותי". מארגן המחאה: "מעדיפים לא להוציא את העם לרחובות, אבל כשאין פרנסה השיקולים משתנים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

המענק לעצמאים: הממוצע יעמוד על 4,000 שקל בלבד, לא ברור מתי הכסף יגיע

הממשלה אישרה העברת סיוע מיידי לעסקים בסך של עד 7,500 שקל, אלא שבהחלטה נקבע כי המענק עבור כל עצמאי יחושב לפי גובהו בפעימה השנייה. המשמעות: הסכום ככל הנראה יהיה נמוך בהרבה. בנוסף, לא צוין המועד המדויק שבו ייכנסו הכספים לחשבונות - ואלפי עצמאים צפויים לא לקבלו בשבוע הבא. במשרד האוצר טוענים: עד רביעי בערב כל הכספים יועברו

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

היועץ הכלכלי של נתניהו מבטיח למפגינים: "הכסף ייכנס עוד השבוע"

ברקע איומי המפגינים כי ישובו למחות שבוע אחר שבוע במידה והכסף לא יועבר, הבטיח יועצו הכלכלי של נתניהו באולפן ynet כי הכסף יגיע לחשבונות הבנק השבוע וגם טען: "לא הגיוני שאנשים קיבלו רק 2,700 שקל". בעלת עסק: "אראה לו עשרות אלפים שלא קיבלו עדיין שקל"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

זה רק ספורט: אמריקה כבר מזמן לא כאן

פוקס הודיעה השבוע כי בצל הקורונה היא סוגרת את פעילות מותג האופנה אורבן אאוטפיטרס. החנויות שנפתחו בישראל לפני פחות מ-3 שנים שימחו את צרכניות האופנה חובבות השיק האמריקני, אבל כנראה שלא היו מספיק כאלה בארץ. ומאיפה מגיעה בכל זאת הישועה? הילה ציאון סוגרת שבוע

[ ynet.co.il ] חדשות הצרכנות,

ההסכם באל על: מענקים ופיצויים מוגדלים למפוטרים, ביטול הטבות לנותרים

לפי הסכם ההבראה שנחתם השבוע, עובדים שיפוטרו יזכו לפיצויים של 100%, עובדים בעלי ותק של 25 ומעלה בני 50 עד 60 יזכו למענק בגובה של 7 משכורות וכאלה מעל גיל 60 לפנסיה מוקדמת. הנותרים יוותרו על מימון לימודים אקדמיים לילדיהם, על הזכאות לכרטיסי טיסה חינם וצמצום מספר הנופשונים וימי הכיף

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,
עמוד הבא ...