news paper icon

ארכיון חדשות: רבים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא רבים

מצוקת העצמאים: "פיצויים או מלחמה, נראה אש ברחובות"

רה"מ ושר האוצר הציגו רשת הצלה להתמודדות עם המשבר, אך בינתיים עצמאים רבים ממשיכים להוציא את שארית חסכונותיהם והם אינם אופטימיים: "כל יום שעובר נעשים יותר רעבים כי הכסף עדיין לא מגיע והעבודה לא חוזרת"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

משתפים צילומי מסך מזום? כדאי שתזהרו

מחקר שנערך באוניברסיטת בן-גוריון מראה כי שיתוף צילומי מסך משיחות וידאו לרשת חושף את המשתתפים לפגיעה בפרטיות. "מדובר במידע רגיש, בייחוד כשמדובר בילדים שמצולמים במסגרת הוראה מקוונת. במקרים רבים המשתתפים כלל לא יודעים שצולמו"

[ ynet.co.il ] חדשות טכנולוגיה,

"לקראת קטסטרופה". תוכנית חדשה להסבה מקצועית

המכה הקשה שגרמה הקורונה לתחומים כמו תיירות, אירועים, מסעדנות ותעופה הותירה רבים מעובדיהם מחוסרי תעסוקה. תוכנית חדשה שתאושר בתקציב המדינה הקרוב תגייס את המעסיקים לבצע הכשרות, ותאפשר למובטלים ללמוד מקצוע נדרש תוך קבלת שכר מלא

[ ynet.co.il ] כללי,

בכנסת רבים על השופטים, בעלי העסקים מחכים: "אין מבוגר אחראי"

תוכנית הסיוע לעסקים הייתה אמורה להתפרסם היום, אך זה לא יקרה לפני יום ראשון. את רוב הלו"ז הפוליטי תפס הדיון על ועדת החקירה לשופטים, ובעלי העסקים זועמים: "כמה מפוטרים צריך כדי שמישהו יתעורר?". בינתיים, סוכמו עיקרי תוכנית הסיוע. העצמאים: "כשנראה את הכסף נאמין"

[ ynet.co.il ]

חדרי הכושר "עוקפים" את ההגבלות, הילדים עולים על המתקנים: "ההנחיות מבלבלות"

למרות הגבלות הקורונה שכוללות סגירה של מועדוני כושר, רבים מהם נותרו פתוחים: "הפכנו את המתחם לכמה חדרי סטודיו". את השוטרים זה לא הרשים אך הם הסתפקו באזהרה. בגני השעשועים בירושלים ומודיעין הילדים עלו על המתקנים חרף האיסור של משרד הבריאות: "ההנחיות משתנות כל יום"

[ ynet.co.il ]

מנהל בית ספר שנורה בנגב: "האנשים שירו בי שוחררו - וממשיכים לאיים"

חאתם אבו קוידר מלמד את תלמידיו להשתלב בחברה הישראלית - ולטענתו הוא מתמודד עם אנשים שמסרבים לקדמה. "יותר מהכדור שיש לי בחזה, מצמרר אותי שהם שוחררו אחרי 4 ימים. הם רצו שאח שלהם יהיה מנהל, במגזר הבדואי מסוגלים לרצוח בשביל משרה"

[ ynet.co.il ]

עלייה של 50% בפניות לבתי תמחוי: "אין ברירה"

רבים מהפונים החדשים לקבלת סעודות הם אנשי מעמד הביניים שאיבדו במשבר הקורונה את פרנסתם. אסתר, אם חד-הורית מדרום הארץ, סיפרה: "מאז הקורונה אנחנו מתחת לקו העוני. אני צריכה להאכיל את הילדים שלי - אז אני פונה לבית התמחוי, רק כדי שהם יהיו שבעים"

[ ynet.co.il ]

הצופים זועמים: "התערבות בוטה של ההפקה"

בעקבות שידור תוצאות מועצת השבט האחרונה ב"הישרדות VIP", שבה דוד דביר הודח במפתיע עקב חסינות שהוענקה לרגב הוד, צופים רבים סערו ברשתות וטענו כי ההפקה "מתערבת בהכול". מטעם הפקת "הישרדות" נמסר: "גם אם השבט השני היה מנצח - הוא היה מקבל את אותן הזכויות"

[ ynet.co.il ]

הצגת הקורונה של מצרים

כל המאבק במגפה התנקז אל מלחמתה הפרטית של השחקנית המנוחה רגאא אל-גדאווי, כאילו אין עשרות אלפי חולים במדינה ומתים רבים נוספים

[ ynet.co.il ]

ליאור כלפון: "הייתי בגיהינום, אני משתפר ומתחזק מדי יום"

לאחר שנודע כי נדבק בקורונה ואושפז בבית החולים בעקבות סיבוך של הנגיף, כוכב הסדרה "רמזור" מעדכן במצבו הרפואי, מודה לתומכים הרבים ומבקש להזהיר את השאננים: "זו מחלה קשה מאוד שמרגישה כמו השפעת הכי שטנית שאי פעם חוויתם, שימו מסיכה ותשמרו על עצמכם"

[ ynet.co.il ] חדשות טלוויזיה,

כאוס חדרי הכושר: חלקם נפתחו למרות ההגבלות, אחרים נסגרו

אף שלפי ההגבלות חדרי הכושר היו אמורים להיסגר ב-14:00, מקומות רבים עדיין פתוחים לרבות רשת "הולמס פלייס" הארצית. "סוגרים לנו את מועדוני הכושר ולא נותנים תשובות, אולי לכם ייתנו?" נכתב בפוסטים שעלו לרשת

[ ynet.co.il ]

בניגוד לתקנות - הכנסת ספר תורה המונית, בחסות המשטרה

בני אדם רבים השתתפו בתהלוכה שהתקיימה בנתניה, בניגוד לתקנות המגבילות התקהלויות. עדי ראייה מספרים על "מאות חוגגים, חלקם ללא מסכות על הפנים". את התהלוכה אבטחה משטרת ישראל, שלא אכפה את התקנות

[ ynet.co.il ] מסורת,

תיעוד: ירי צרורות מרובים אוטומטיים בירושלים

לאור יום, כשסביבם ילדים ונערים רבים, פתחו חמושים פלסטינים בשכונת כפר עקב במפגן ירי לכבוד שחרורו של אסיר מהכלא הישראלי. הנוכחות המשטרתית בשכונות הפלסטיניות בבירה שואפת לאפס, ואת הוואקום השלטוני מנצלים העבריינים

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מקורבים לסדצקי: "פתאום כל עם ישראל נהיו אפידמיולוגים"

בסביבתה של סדצקי, שהודיעה היום על התפטרותה, אומרים כי מדובר ב"יום מורכב עבורה". לדברי מקורביה, מה ששבר אותה היה המחלוקת על החתונות – וריבוי הגורמים שהתערבו בניהול המשבר. "כשפולשים לעזה אי אפשר תוך כדי קרב לעשות את התהליך עם מיליון אנשים. זה לא עובד"

[ ynet.co.il ]

הלמידה המקוונת: ארה"ב דורשת מסטודנטים זרים לעזוב

אוניברסיטאות ומכללות עברו ללמידה מרחוק בגלל הקורונה, ובצעד מפתיע הודיעה הלילה סוכנות ההגירה כי סטודנטים רבים שאין להם שיעורים פנים אל פנים יחויבו לעזוב את ארה"ב. סנדרס: "לאכזריות הבית הלבן אין גבול"

[ ynet.co.il ]

בחשאיות, בלב היער – ובלי לשמור על ההנחיות: בני נוער חוגגים את נשפי הסיום

למרות האיסור הגורף שהטילו משרד הבריאות ומשרד החינוך, תלמידים רבים חגגו במסיבות חשאיות שארגנו בעצמם, ללא כל הקפדה על ההנחיות. "אנשים שתו מאותם בקבוקי אלכוהול ולא שמרו על ריחוק", סיפרה אחת המשתתפות

[ ynet.co.il ]

מחקר בספרד: אל תבנו על חיסון עדר לקורונה

למעלה מ-20 אלף מקרי מוות ומאות אלפי חולים: למרות הפגיעה הקשה של נגיף הקורונה בספרד, חוקרים מצאו כי רק 5% מהאוכלוסייה פיתחו נוגדנים. במחקר חדש הם טוענים: "חסינות עדר לא יכולה להתרחש בלי מקרי מוות רבים וקריסה של מערכות הבריאות. לא רק שהיא אינה אתית - היא אינה אפשרית"

[ ynet.co.il ]

אבסורד הבידוד ההמוני: "כמו בסיכול פיגועים – בלתי אפשרי להסתמך רק על איכונים"

מערכת האיכון של השב"כ כבר סיכלה פיגועים רבים, אך רק כשהשתמשו בה לצד מתשאלים אנושיים. השימוש בה ללא חקירה אפידימיולוגית גורם לבידוד מיותר: "כמו שצה"ל יעצור 300 פלסטינים כי שהו ברחוב של המחבל". אחד ממייסדי מערך הסייבר בשב"כ לאולפן ynet: "זה לא היה אמור להיות ככה"

[ ynet.co.il ]

האיש הבורח מתמונת 11/9 מת מקורונה

סטיבן קופר תועד על שער ה"טיימס" נמלט כשמגדלי התאומים קורסים מאחוריו. הוא התגאה בתמונה, קנה עותקים רבים – וחילק למי שרצה. הודו כבר שלישית בנדבקים, אוסטרליה סוגרת גבול בין שתי מדינות לראשונה זה 100 שנה. חמינאי הצטלם במסכה ומנסה לשכנע את האיראנים: די לזלזל

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,
עמוד הבא ...