news paper icon

ארכיון חדשות: רגב

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא רגב

גיבוי לשירה איסקוב שנבחרה להשיא משואה: "את מסמלת אומץ"

12 מדליקי המשואות בטקס שיפתח את אירועי יום העצמאות נפגשו בהר הרצל. את מרב תשומת הלב משכו כצפוי האישה ששרדה ניסיון רצח מצד בעלה והשכנה עדי גוזי שהצילה אותה. "אמרתי שאני לא מתביישת", ציינה איסקוב שבחירתה זכתה לגיבוי השרים רגב וטרופר

[ ynet.co.il ] כללי,

בין מדליקי המשואות: אחות ואח שטיפלו בחולי קורונה

נארג'יס אבו יאמן ומאהר איברהים - דרוזית ומוסלמי - נבחרו להשיא משואה ביום העצמאות ה-73 בשל מסירותם הרבה בטיפול בחולי קורונה בתקופת שיא המגפה. השרים רגב וטרופר: "מהווים כל אחת ואחד בדרכם המשותפת סמל ומופת של האחווה הישראלית וגשר בין קהילות ועדות דתיות שונות בעמנו"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

תלמידת י"ב מאופקים שהצילה קשיש בודד תשיא משואה ביום העצמאות

עפרי בוטבול בת ה-18 גילתה כי הקשיש שאצלו התנדבה במסגרת ארגון "סיירת חסד ייחודית" התמוטט בביתו. היא הזעיקה סיוע בזמן וכך הצילה את חייו. השרים רגב וטרופר: "מייצגת את ערכי הנתינה של הדור הצעיר במרכזים החדשים של ישראל"

[ ynet.co.il ] כללי,

המשואה של שירה איסקוב היא זילות של הטקס

אף שמדובר באישה מקסימה שסיפורה קורע לב, הבחירה בה לאירוע יום העצמאות היא בבחינת ריאליטי. זה המשך הזיהום של הטקס הממלכתי-לשעבר בעידן מירי רגב ונתניהו

[ ynet.co.il ]

רגע לפני הבחירות - קריצה לקול הבדואי: ההצעה החריגה לתושבי חאן אל אחמר

העליון נתן כבר ב-2018 אישור להרוס את המתחם, אלא שההחלטה נדחתה פעם אחר פעם. כעת מתברר כי בשבועות האחרונים הציעו גורמים מטעם המדינה לאנשי שבט הג'האלין לעבור לשטח רחב יותר ממש מעבר לכביש. ידידי השבט מברכים: "ראוי שיימצא פתרון לחיים נורמטיביים". בעמותת רגבים זועמים: "כניעה לפלסטינים". לשכת רה"מ: "אין הצעה כזו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

תושבי המרכז תקועים בפקק: רגב רוצה לתת עדיפות ליישובי השומרון

שרת התחבורה הודיעה כי אמצעי התחבורה החדש (ART) שהובא לארץ כדי לפעול במסגרת מיזם הרכבת הקלה של גוש דן ייסע דווקא באזור השומרון ויחבר בין צומת תפוח לתל אביב. זאת מבלי שנערך על כך דיון עם גורמי המקצוע ומבלי שהוקצה לכך תקציב. משרד התחבורה: "הבחירה במסלול נובעת מצמיחת הביקוש באזור". יו"ר מועצת שומרון: "גם פה גרים בני אדם שעומדים בפקקים"

[ ynet.co.il ] כללי,

ההצבעה לדיון חוזר נפלה, מאוגוסט - חובה להתקין מערכת נגד שכחת ילדים ברכב

משרד התחבורה דחף ליישם את הרפורמה כבר בקיץ הקרוב, למרות שבמשרדי הממשלה האחרים התנגדו למהלך. רגב בירכה, ח"כ סמוטריץ' טען כי מדובר במס שמוטל על הורים בתקופה של משבר כלכלי: "צריך לבדוק מי בעל האינטרס"

[ ynet.co.il ] כללי,

תמנו שטה ביטלה את הטקס להגעת העולים: "לא אתן שיעשו קרקס"

יממה לאחר חשיפת ynet את דרישת רגב לכך שגנץ לא יגיע לטקס קבלת הפנים ל-300 עולים מאתיופיה ואת החלטת נתניהו לבוא לטקס, ביטל יו"ר כחול לבן את הגעתו: "נתניהו עושה קרקס פוליטי". לאחר מכן הודיעה שרת העלייה והקליטה באולפן ynet כי היא מבטלת את הטקס, והופכת אותו לקבלת פנים בלבד: "שנתניהו לא יגיע"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

רגב דרשה למנוע מגנץ לקבל פני עולים, ונתניהו הודיע: "אני אגיע"

ל-ynet נודע כי שרת התחבורה דרשה שהיועמ"ש יאסור על שר הביטחון לבוא לקבלת פנים בנתב"ג למאות עולים חדשים מאתיופיה. הגעתם אושרה בהחלטה שקידמה השרה פנינה תמנו שטה מכחול לבן, וגנץ טען: "רגב זורעת הרס ופילוג". לאחר המהלך הזה, הודיעה לשכת רה"מ: נתניהו יגיע לטקס בעצמו

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

רגב החליטה: בתחילה רק אלף ישראלים ביום יוכלו לחזור

קבינט הקורונה החליט פה אחד כי 3,000 ישראלים יוכלו לשוב מדי יום מבלי לעבור בוועדת חריגים, אבל בינתיים רק מארבעה יעדים ניתן יהיה להמריא - ארה"ב, גרמניה, פריז וקייב. אלו גם היעדים היחידים אליהם מחוסנים יוכלו לטוס. רגב החליטה כי מספר החוזרים המקסימלי בשבוע הראשון יהיה אלף ביום. "פתיחה מדורגת, לא כולם יוכלו לצאת ולחזור כאוות נפשם"

[ ynet.co.il ] כללי,

מתווה רגב: פתיחת השמיים לישראלים - מיום ראשון הבא

שרת התחבורה צפויה להציג לממשלה את תוכניתה לפתיחת השמיים לישראלים לקראת הבחירות החל מ-7 במרץ. בכך תתייתר פעילותה של ועדת החריגים. רגב למקורביה: "הזכות לבחור ולהיבחר היא זכות מוקנית של כל אזרח, נאפשר זאת תוך שמירה על הנחיות הבריאות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

רגב: נערכים להחזיר אלפי ישראלים כדי שיצביעו בבחירות

שרת התחבורה הגיעה לנמל התעופה בן גוריון ברקע הסערה סביב ועדת החריגים, ופירטה את התוכניות לקראת פתיחת השמיים. לדבריה, הביקורת שהופנתה כלפי התנהלות הוועדה נובעת משנאת חרדים: "יש פערים שצריך לטפל בהם"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...