news paper icon

ארכיון חדשות: שקד

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא שקד

חולים מאומתים בשורה של הופעות חיות - המועדונים, האמנים והקהל לא עודכנו

לפי נתוני משרד הבריאות חולי קורונה מאומתים שהו במועדוני זאפה ברחבי הארץ, אולם בעלי המועדונים, האמנים והקהל לא קיבלו על כך שום הודעה. "אף אחד לא דיבר איתי", אומר רן שקד, מבעלי הזאפה בבאר שבע. באחד המקרים נכח שר התרבות חילי טרופר, שגילה על כך רק אחרי פניית ynet

[ ynet.co.il ]

סנדרה שדה: "אני חסרת אונים. איזה מקצוע אני יכולה לחפש בגילי?"

ארבעה אנשי תרבות התארחו באולפן ynet והביעו את זעמם על החלטת הממשלה לסגור שנית את עולם התרבות מבלי להציע פתרונות. "בהינף יד חורצים גורלות - בלי הסבר ובלי שקיפות", אמר רן שקד, מנהל זאפה באר שבע. השחקנית סנדרה שדה הביעה ייאוש מוחלט: "אין לי פתרון מעשי"

[ ynet.co.il ]

הצעת חוק: שופט שיימצא בניגוד עניינים יועמד לדין

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד צפויה להניח הבוקר על שולחן הכנסת הצעת חוק שנועדה להשוות בין שופטים שיימצאו בניגוד עניינים לבין פוליטיקאים: "החתול לא יכול לשמור על השמנת. דין שופט כדין עובד ציבור"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השתחררו מצה"ל ואין עבודה: "מחפשת כל דבר, לא רוצה לקחת מההורים"

שקד שוחררה ימים ספורים לפני הקורונה: "ניסיתי להתחיל עבודות אבל לא מוצאת". סלי שלחה עשרות קורות חיים: "מעבודות מועדפות אפילו לא חזרו אליי". משבר הקורונה לא פסח על אלה שאמורים לעשות את צעדיהם הראשונים בשוק העבודה

[ ynet.co.il ]

אלקין: בנט ושקד רקדו הורה בהצהרת טראמפ

השר להשכלה גבוהה ולמשאבי המים התייחס לחשיפת ynet "וידיעות אחרונות" וטען: "לא הבאתי מנכ"ל מבחוץ כמו שעושים בדרך כלל, אלא עובד מדינה קיים". על החלת הריבונות: "לפספס את זה - בכייה לדורות ולהתיישבות, זה מהלך היסטורי". על בנט ושקד: "כשטראמפ הכריז הם רקדו הורה, מקווה שהאופוזיציה לא תשנה את הפוזיציה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מפלגת ימינה: "החלטנו ללכת לאופוזיציה"

מפלגתם של בנט, שקד, סמוטריץ' ורפי פרץ הודיעה כי החליטה לא להיכנס לממשלת האחדות של הליכוד וכחול לבן, שאותה כינתה בהודעה מטעמה "ממשלת שמאל בראשות נתניהו". מהמפלגה נמסר: "נשרת את הציבור באופוזיציה בקדנציה הקרובה"

[ ynet.co.il ]

שקד הגישה "פסקת התגברות" וקראה לימין: במקום להתבכיין, תצביעו

הח"כ מימינה טענה באולפן ynet שאם הנדל והאוזר יצטרפו לגוש הימין, יוכל לעבור השינוי שמתגבר על פסיקות בג"ץ. לדבריה "יש הרבה בעיות וסעיף מביך" בהסכם נתניהו-גנץ. השר אלקין: כל שינוי בהסכם עלול להוביל לקריסתו

[ ynet.co.il ]

מיקרוסופט רשמה זינוק של 15% בהכנסות: "השפעה מינימלית מהקורונה"

ענקית התוכנה הכתה את התחזיות לרבעון הפיסקאלי השלישי - עקפה גם את התחזיות שקדמו למשבר הקורונה; ההכנסות עמדו על יותר מ-35 מיליארד דולר, הרווח הנקי עמד 1.4 דולר למניה; החברה לא סיפקה תחזיות לרבעון הפיסקאלי הרביעי; מנכ"לית מיקרוסופט, סאטיה נאדלה: "חזינו תוך חודשיים בשינוי דיגיטלי מבחינתנו שאמור היה להימשך כשנתיים"

[ ynet.co.il ] שוק ההון,

סבתא לחשה "אסור!" ואני הטחתי בתגובה: "לי מותר!"

בספרו "שקדים קלויים", אלי שקדי שוזר שתי וערב של זכרונות, היוצרים תמונה של בן "דור המדינה" שגדל בבירה והתבגר יחד עימה: אושיות התרבות של הבוהמה הירושלמית, הטרגדיות וההישגים של מלחמות ישראל, סיפורים משפחתיים ורגעי הצחוק והחסד השזורים בחיים. קראו פרק

[ ynet.co.il ]

בנט ושקד, כנסו לממשלה בראשות בני גנץ

אחרי אינסוף מסמכי נאמנות, התברר שבנימין נתניהו פועל רק לטובת בנימין נתניהו. זו הזדמנות היסטורית עבורכם ליישם סוף סוף מדיניות ימין אמיתית

[ ynet.co.il ]

בדרך לאחדות: הסוגיות שנותרו פתוחות

נתניהו וגנץ מתאמצים לחתור להסכם כמה שיותר מהר. בליכוד ויתרו על תיקים רבים, מה שאולי יביא לכך שבנט ושקד יישארו בחוץ. חברי הגוש ה"נבגד", ליברמן, עמיר פרץ וגם איציק שמולי - בינתיים שותקים. ואיך גנץ יבטיח לעצמו רוטציה?

[ ynet.co.il ]

הדילמה של בנט ושקד: מה יעלה בגורלם במקרה של ממשלת נתניהו-גנץ?

שר הביטחון שוחח עם רה"מ נתניהו בעניין המגעים עם בני גנץ, אך בליכוד עדיין לא הוחלט אם להכניס את בנט לממשלה החדשה. גורמים בימין: "כשלגנץ יש 15 אצבעות מול 58 של הימין - ממשלה פריטטית זה לא סביר"

[ ynet.co.il ]

שקד על המעקב אחר חולים: "צעד קיצוני שפוגע בפרטיות - אבל יציל חיים"

ח"כ איילת שקד התייחסה באולפן ynet לצעדים החדשים שיכללו מעקב אחר איכוני טלפונים: "לזמן קצוב ההחלטה נכונה". על דחיית משפט נתניהו אמרה שרת המשפטים לשעבר: "זה לא משמעותי". היא קראה להקמת ממשלת חירום: "אין סיבה למערכת בחירות רביעית"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...