news paper icon

ארכיון חדשות: 14

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא 14

אחרי 8 שנים: אסיר נעצר בחשד לרצח בתו התינוקת

מידע חדש שהגיע למשטרה הוביל למעצרו של האב - תושב מזרח ירושלים שמרצה 27 חודשי מאסר בגין עבירות אלימות. ב-2014 הוא הביא את התינוקת לבית חולים - ושם נקבע מותה בגיל חודשיים. עורך דינו של האב: "הוא מכחיש"

[ ynet.co.il ]

אישום: סוחרי נשק תיעדו ירי בשטח בנוי ושיתפו תמונות עם רוכשים בוואטסאפ

המשטרה איתרה בטלפונים של שני צעירים מוואדי ערה סרטוני ירי בשטח בנוי ותמונות של אמצעי לחימה אותם שיתפו בין היתר בוואטסאפ. ימים ספורים לאחר מכן נעצרו עוד 12 חשודים: "שוחחו במילות קוד". הבוקר הוגשו כתבי אישום נגד 14 חשודים

[ ynet.co.il ]

לבד בנתב"ג, עם 20 דולר בכיס: "אין לי לאן לחזור"

כשהמלחמה פרצה בדונייצק ב-2014, לאנה בלאבן ברחה לישראל והשיגה אשרת עבודה. כעבור ארבע שנים, ועוד לפני שפג תוקפה של הוויזה, היא חזרה לביתה באוקראינה. אחרי שרכשה כרטיס טיסה בכסף האחרון שנותר לה, כניסתה סורבה. "ניסו להעלות אותי למטוס לרומניה, אמרו שתגיע משטרה"

[ ynet.co.il ]

הבית הלבן: להתכונן לאפשרות שרוסיה תשתמש בנשק כימי או ביולוגי באוקראינה

דוברת הבית הלבן הזהירה שרוסיה תשתמש בנשק להשמדה המונית וכי היא "מכינה את הקרקע" למתקפה באמצעות טענות שקריות נגד קייב. בית הנבחרים אישר סיוע של כ-14 מיליארד דולר לאוקראינה. הבנק העולמי: עליית מחירי האנרגיה עלולה ליצור מחסור במזון ולעורר מהומות במזרח התיכון ובאפריקה

[ ynet.co.il ]

בנט התקשר למוקד חירום לעולים, המתין 5 דק' על הקו ונדחה: "בחברת מקררים עונים יותר מהר"

בישיבת קבינט הקליטה ביקש רה"מ להבין מה נדרש מיהודי באוקראינה כדי לעלות. הוא ניסה להתקשר למוקד הסוכנות, לא נענה - וזעם: "זה לא יכול להיות". מפרוץ המלחמה עלו 671 יהודים מאוקראינה, ועוד כ-100 יגיעו הערב. 14 אלף אשרות ניתנו ברוסיה. השרה תמנו שטה: "מצפים לאלפים רבים"

[ ynet.co.il ]

הפנים והשמות שמאחורי משבר הפליטים

מבט מהגבול: כך נראים האנשים שהשאירו הכול מאחוריהם, נמלטו ומצאו מקלט בפולין. "בהתחלה אף אחד לא רצה לנסוע, אבל זה היה גיהינום", מספרת מילנה, בת 14. יוג'ין, בן 17, "לא רוצה לשמוע עוד פיצוצים ומטוסים שחגים מעליי". ודאשה, בת 12, רק מקווה לחזור לאוקראינה: "אחותי שם, גם אבא, סבא וסבתא"

[ ynet.co.il ]

רוב עצום באו"ם לגינוי המתקפה הרוסית על אוקראינה, גם ישראל תמכה

בהתאם להחלטת בנט ולפיד, ישראל נמנית עם 141 המדינות שהצביעו בעצרת הכללית של האו"ם בעד גינוי רוסיה בעקבות פלישתה לאוקראינה. נציגים רבים, ובהם השגריר ארדן, מחאו כפיים בתום ההצבעה. בירושלים מעריכים שמוסקבה תכיל את הצעד הישראלי. בין המתנגדות: סוריה, צפון קוריאה ואריתריאה. איראן נמנעה

[ ynet.co.il ]

פחות מ-8,000 מאומתים אתמול: תל אביב וחיפה כבר לא אדומות

גל האומיקרון ממשיך לדעוך: מספר החולים קשה עומד על 560 - קטן ביותר מחצי מנתון השיא לפני קצת פחות מחודש. מספר החיוביים אתמול היה 7,714: הירידה במספר הנדבקים מורגשת ברוב המוחלט של הרשויות בארץ, ירושלים עשויה להפוך בקרוב לירוקה. באילו שני יישובים דווקא נרשמה עלייה?

[ ynet.co.il ]

"ערבי מסריח": גידפה מוכר בחנות, צילמה סרטון שיימינג - ותפצה ב-75 אלף שקל

בית המשפט גינה את התנהגותה של אסתר פרץ-חן, שצילמה מוכר בחנות בקניון מלחה בירושלים אחרי שסירב לתת לה שירות בעקבות גידופים. את הסרטון פרסמה בקבוצת פייסבוק עם 14 אלף איש: "נוקיע מהחברה גזענים". השופטת: "אין צורך להכביר במילים על חומרתם וכיעורם של הפרסומים"

[ ynet.co.il ]

צעיר מאשקלון יואשם: שידל שני בני 13 לקיים יחסי מין עם בת 14 לנגד עיניו

בהצהרת תובע שהוגשה לבית המשפט, צוין כי ודים בורדיאן (19) מאשקלון ביצע לפי החשד עבירות מין בארבעה נערות ונערים וסחט באיומים שני נערים נוספים. במשטרה סבורים כי הצעיר רכש את אמון קורבנותיו ואף הפך עבורם ל"אב רוחני"

[ ynet.co.il ]

דקר וצרח "איך את שורדת?": 14 שנות מאסר לבעל שניסה לרצוח את אשתו

אחרי 22 שנות נישואים בת זוגו של שלמה פרידריך (72) רצתה להתגרש ממנו. הוא ארב לה ליד בית אמה ודקר אותה בשתי סכינים - וחייה ניצלו בזכות שכן שהצליח להרחיק אותו. בית המשפט. לאחר גזר הדין קראה לנשים נוספות שנמצאות במעגל האלימות: "תילחמו, אל תוותרו"

[ ynet.co.il ]

עשרות אלפים ישתתפו ביום שישי במרתון ת"א: מפת החסימות המלאה

אחרי שנה של הפסקה עקב הקורונה, המונים צפויים לקחת חלק במרתון השנה, שיחל כרגיל בשדרות רוקח ויסתיים בפארק הירקון. ייסגרו לתנועה הרחובות במסלול המרוץ, כולל הרחובות החוצים והמובילים למסלול, החל מ-04:00 ועד השעה 14:00

[ ynet.co.il ]

בנט: "צריך למתוח קו בין נתוני הכלכלה למחירי מנות הפלאפל ואוזני ההמן"

בפתח ישיבת הממשלה התייחס רה"מ לעליות המחירים ולבדיקות ynet ו"ידיעות אחרונות" שגילו כי קונדיטוריות ודוכני פלאפל ברחבי הארץ העלו מחירים לאחרונה: "לא ייתכן, צריך להקל". ברולדין קילו אוזני המן יעלה לכם 140 שקלים, ברשת ג'ייקובס 161

[ ynet.co.il ]

החיסול שסוכל בגליל: "המטען היה הורג את כל נוסעי הרכב ועוברי אורח תמימים"

מפקד יחידת החבלה במחוז הצפוני של המשטרה אמר שהמטען שנמצא מודבק במגנט לרכב בחיסול שסוכל היה "בפירוש קטלני". המטען היה אמור להתפוצץ באמצעות שלט רחוק, ממרחק של כמה עשרות מטרים. אחד מיעדי החיסול: "קשה לי להאמין שאחי, נער בן 14, כמעט נרצח במכונית התופת הזו"

[ ynet.co.il ]

רובים, אמל"ח, רחפן: שוטרים סיכלו חיסול בצפון, נעצרו חשודים מחופשים לנשים

בזמן מעקב אחרי עבריין שנסע עם בנו בן ה-14 גילו בלשים שהם לא לבד: כנופיה יריבה, שהייתה מצוידת "כמו ארגון ביון" ואנשיה היו מחופשים לנשים, נסעה אחריו במטרה להפעיל מטען חבלה שהוצמד למכוניתו. החיסול נמנע, המעורבים נעצרו ונמצאה דירת מסתור שלהם שבה ציוד מתקדם ואמל"ח רב

[ ynet.co.il ]

דו"ח: רק 14% מהמורשעים בהצתה מכוונת נשלחו למאסר של 3 שנים ויותר

חוק העונשין קובע מאסר של עד 20 שנה בגין הצתה מכוונת, אולם דו"ח מרכז המידע והמחקר של הכנסת מגלה כי על 42% מהמורשעים בין 2010 ל-2021 נגזרו שנת מאסר או פחות. ב-59% מהתיקים החשוד היה ערבי וב-54% הקורבן. ח"כ רוטמן: "מגמה ברורה על רקע הפשיעה במגזר הערבי ואוזלת בתי המשפט"

[ ynet.co.il ]

"אנחנו לא אוכלי חינם": הקצינים שעתרו נגד צה"ל במאבק הפנסיות נחשפים

מחר ידון בג"ץ בעתירת 14 קצינים בדרגות רס"ן וסא"ל, שעתידים לפרוש במסלול פנסיה צוברת, מבלי לדעת מה הסכום שיקבלו. העתירה נוגעת לאלפים שתחשיב הגמלה שלהם שונה לרעה - וייתכן שיידרשו להחזיר כספים. רס"ן שלמה כפיר: "נפצעתי כצנחן, זו אכזבה קשה מהצבא". צה"ל: "הפנסיה תשולם לפי התקנות"

[ ynet.co.il ]

ועדת המכרזים אישרה: שכירת רופא אישי וכותב נאומים לבנט בעלות של 224 אלף ש'

בפטור ממכרז אושרה העסקתו של פרופ' גדי סגל כרופאו האישי של רה"מ בעלות כוללת של 84,140 שקל עד ספטמבר 2023. העלות של כותב הנאומים רני רביב תסתכם ב-140 אלף שקל לשנה. אלו תעריפי כתיבת הנאומים לבנט

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...